ŞİFREMİ UNUTTUM
kapat
Kişisel
Kurumsal
KAYIT OL
kapat
Kişisel
Kurumsal
Şirket Bilgileri (Opsiyonel)
Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum
KVKK Açık Rıza Beyanı'ni okudum, kabul ediyorum
GİRİŞ
kapat
Kişisel
Kurumsal
mobil menü
KAYIT OL

Sıkça Sorulan Sorular

+ Druz E-Reçete Nedir?
Elektronik reçete yazabilen yazılım (otomasyon) programıdır.
+ E-İmza Nedir?
5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu'na göre E-imza;

"Başka bir elektronik veriye eklenen veya başka bir elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi ifade eder."

• E-imza, ıslak imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahiptir.
• E-imza, elektronik işlemlerde gönderilen bilginin yolda değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu ve inkâr edilemeyeceğini garantiler.
• E-imza elektronik ortamda gerçekleşen işlemlerde kişilerin kimlik bilgilerinin doğruluğunu garantiler.
• E-imza gerçek kişiler adına oluşturulur. Kurum adına E-imza oluşturulamaz.
+ Druz E-Reçete nasıl bir programdır?
Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemlerinde; tablet bilgisayarlarda Windows 10 işletim sistemi yüklü olması halinde çalışır. Druz E-Reçete kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır. Taşınabilir şekilde de çalışabilir. Usb Flash belleğinizde veya hafıza kartınızda taşıyıp, yukarıda belirtilen işletim sistemlerinin yüklü olduğu bir bilgisayarda kurulum yapmadan kullanabilirsiniz.
+ Druz E-Reçete programının fiyatı nedir?
Programı 1-12 ay arası farklı sürelerde paketler halinde satın alabilirsiniz. Paket fiyatlarına https://www.erecete.net/fiyatlar bağlantısından erişebilirsiniz.
+ Druz E-Reçete’yi kullanmaya nasıl başlarım?
Kayıt olduğunuz anda hesabınıza 30 günlük deneme paketi tanımlanacaktır. Satın almak için öncelikle https://www.erecete.net adresinden sağ üst köşedeki "Kayıt Ol" bölümünden sisteme kayıt olmalısınız. Ardından https://www.erecete.net/odemeler sayfasından "Lisans Satın Al" düğmesine basıp bir paket satın alın. https://www.erecete.net/Program/Download/Druz_Erecete.zip linkinden programı bilgisayarınıza indirin. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp sisteme giriş yaparak e-reçete yazmaya başlayabilirsiniz.
+ Program hakkında teknik desteğe nasıl ulaşabilirim?
0 (850) 711 18 17 numaralı telefondan, info@druzyazilim.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Gereken durumlarda Uzak Masaüstü Bağlantı programlarıyla bilgisayarınıza bağlanıp oluşabilecek sorunları çözüme kavuşturacağız.
İkitelli OSB 6.Cadde No:1 Kat:3 Beyaz Tower İkitelli Başakşehir / İstanbul

Çalışma Saatleri:09:00 - 18:00
Tel:0 (850) 711 18 17
Fax:0 (212) 549 07 70
E-posta:info@druzyazilim.com.tr
Whatsapp:0 (544) 742 48 89
Kep:druzyazilim@hs01.kep.tr